Nákupní košík
je prázdný

Stropní kazety s dopravou zdarma nad 5000 Kč

Stropní kazety jsou skvělé, pokud potřebujete překrýt praskliny, hrubý či jinak nevzhledný strop nebo zkrátka dodat místnosti atraktivnější vzhled. Stropní kazety dodáváme do hotelů, kanceláří i domácností. Polystyren na strop je dekorací i praktickou vychytávkou v interiérech.

Také pokud chcete zateplovat nebo odhlučnit, jsou pro vás stropní polystyrenové kazety nanejvýš vhodné. Tepelná izolace a odhlučnění stropů jsou velmi ceněné vlastnosti desek na strop. Stropní polystyrénové kazety snadno přetřete disperzními malířskými barvami. Díky našim skvělým cenám již nemusíte hledat stropní polystyrénové kazety ve výprodeji! Při objednávce nad 5 000 Kč máte navíc dopravu zdarma. Zasíláme po celé České republice a na Slovensko. Polystyren na strop je možné použít i na zeď. Doporučujeme však jen v místě, kde nehrozí otěr, například za nábytkem. V případě plošného obložení stěn doporučujeme spíše naše 3D panely.

Nevíte si s výběrem rady? Napište nám a my vám poradíme s vhodným výběrem stropních kazet, s jejich aplikací včetně úprav stropů, s jejich správným nařezáním i s výpočtem potřebného množství. Po domluvě je možné v okolí Lanškrouna předvést názorné řezání kazet a lišt.

Mám dotaz ke stropním kazetám

Vybírat můžete kromě rozličné škály vzorů také z různé technologie výroby kazet. Na výběr máte pěněné, ražené, extrudované a poplastované stropní kazety a desky.

Cena:

Výrobce:

Napište si o radu s výběrem správného produktu!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz